Prawo upadłościowe

foto

Prawo restrukturyzacyjne przeprowadzenie

Prawo restrukturyzacyjne - przeprowadzenie aukcji; sprawne zarządzanie restrukturyzowanym przedsiębiorstwem. Wzajemne relacje wierzycieli i dłużnika w postępowaniu restrukturyzacyjnym oraz stosunki wierzycieli i dłużnika z nadzorcą sądowym i zarządcą (szanse, korzyści, ryzyka). 24 marca 2020 r. weszła w życie ustawa z dnia 30 sierpnia 2019 r. o zmianie ustawy.

Kategoria: Prawo upadłościowe
Dodany: 2020-06-24
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

Upadłość i postępowanie konsumenckie jakim sposobem

Upadłość i postępowanie konsumenckie jakim sposobem upadłość przedsiębiorcy umożliwi zrozumienie zasad rządzących znowelizowanym postępowaniem upadłościowym i poruszanie się w przed w niezbędnym zakresie. Wyjaśnimy jakże wygląda zgłoszenie wierzytelności po 24 marca 2020 r. także nowy kształt upadłości konsumenckiej. Niewątpliwą zaletą szkolenia jest próba udzielenia odpowiedzi na pytania i obiekcje pojawiające się przy stosowaniu artykułów z tej dziedziny prawa.

Kategoria: Prawo upadłościowe
Dodany: 2020-06-23
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

wzór aktu notarialnego darowizny

wzór aktu notarialnego darowizny nieruchomości. Strona www zawiera wzory obejmujące czynności, jakie nie wymagają zachowania formy aktu notarialnego, aliści występują w praktyce notarialnej mając na uwadze na żądanie stron. Zostało ono także wzbogacone o wzory, jakie w ostatnich latach zaczęły żartować sobie większego znaczenia w praktyce notarialnej, : protokoły okazania zasób wiedzy SMS i otwarcia strony internetowej, oświadczenia o ustanowieniu fundacji, dokumenty.

Kategoria: Prawo upadłościowe
Dodany: 2020-02-04
Komentarze: 2

Zobacz więcej ...

Copyright © 2019 Rozbj drogowy jako