Prawo pracy

foto

grafik a Kodeks pracy 2020 niemal pewne że sprawa nowego kodeksu

grafik a Kodeks pracy 2020 niemal pewne, że sprawa nowego kodeksu pracy – a o ile nawet nie formalnie całego kodeksu, to nowych standardowych ustaw – wróci do Sejmu z niemal 100-procentową pewnością wejścia w życie od 1 stycznia 2020 r. wróci zaraz po wyborach. Zmiany w kodeksie pracy przewidują miedzy innymi ujednolicenie czasu urlopu. Po zmianach pracownikom ma przysługiwać.

Kategoria: Prawo pracy
Dodany: 2020-06-16
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

Zobacz czy mikropożyczka 5000 dla samozatrudnionych

Zobacz czy mikropożyczka 5000 dla samozatrudnionych w związku z panującą epidemią koronawirusa państwo przygotowało pęk tarczy antykryzysowej, dzięki któremu przedsiębiorcy będą mogli zyskać m.in. dodatkowe środki na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia aktywności gospodarczej. Środki te da zapożyczenie językowe 5000 złotych dla mikroprzedsiębiorców. Sprawdźmy, jakie warunki trzeba spełnić, iżby ją uzyskać, a zarówno w który.

Kategoria: Prawo pracy
Dodany: 2020-05-21
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

ile razy świadczenie postojowe w Tarcza antykryzysowa

ile razy świadczenie postojowe w Tarcza antykryzysowa przewiduje pomoc na rzecz samozatrudnionych. Zgodnie z jej zapisami w związku z przestojem spowodowanym epidemią koronawirusa samozatrudnieni mogą opierać się świadczenie postojowe. Zapomoga ta wypłacana będzie poprzez ZUS. Czy każdy samozatrudniony otrzyma pomoc? W jakiej kwocie? Wyjaśniamy w artykule. Świadczenie.

Kategoria: Prawo pracy
Dodany: 2020-05-21
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

Płaca minimalna 2020 pis i Zatrudnienie pracowników

Płaca minimalna 2020 pis i Zatrudnienie pracowników tymczasowych (pracowników sezonowych) Leasing Pracowniczy opłacalność wynajmu cudzoziemców. Leasing pracowniczy jest coraz częściej stosowany przez firmy szukające oszczędności. W skrócie leasing pracowniczy polega na realizowaniu poprzez pracownika pracy u innego pracodawcy poprzez okres ustalony w porozumieniu zawartym pomiędzy stronami.

Kategoria: Prawo pracy
Dodany: 2020-02-17
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

W dniu 1 stycznia 2019 r wchodzą w życie przepisy

W dniu 1 stycznia 2019 r. wchodzą w życie przepisy zmienionego Kodeksu Pracy, ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych oraz ustawy o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach. Równocześnie zacznie posiadać moc prawną nowe rozporządzenie określające sposób prowadzenia i obsługi dokumentacji pracowniczej, szczególnie akt osobowych, zarówno w postaci papierowej, w jaki sposób i elektronicznej. Nowy status pozwoli.

Kategoria: Prawo pracy
Dodany: 2020-02-11
Komentarze: 1

Zobacz więcej ...

Copyright © 2019 Rozbj drogowy jako