Prawo autorskie

foto

Autor i prawo autorskie ogół zagadnień

Autor i prawo autorskie ogół zagadnień tzw wizerunku rzeczy fotografia stanowi jedną z najczęściej wykorzystywanych kategorii utworów chronionych prawem autorskim, co dotyczy także eksploatacji w formie tradycyjnej (np. wydawnictwa), jakim sposobem też za pomocą sieci sieć (np. portale społecznościowe, fotorelacje z wydarzeń). W przypadku fotografii istotne pozostają nie tylko.

Kategoria: Prawo autorskie
Dodany: 2020-06-23
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

Nabywanie praw do utworu audiowizualnego Przedmiotem artykułu

Nabywanie praw do utworu audiowizualnego. Przedmiotem artykułu jest kompleksowe peryfraza sposobów nabywania praw własności intelektualnej przewidzianych zarówno w prawie autorskim (utwory, artystyczne wykonania, fonogramy i wideogramu), jak i w prawie własności przemysłowej (patenty, wzory użytkowe i przemysłowe także znaki towarowe), w tym także nabywanie know how.

Kategoria: Prawo autorskie
Dodany: 2020-06-10
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

Dobra osobiste Przedmiotem artykułu jest kompleksowe wyrażenie

Dobra osobiste. Przedmiotem artykułu jest kompleksowe wyrażenie omowne sposobów nabywania praw własności intelektualnej przewidzianych zarówno w prawie autorskim (utwory, artystyczne wykonania, fonogramy i wideogramu), jakże i w prawie własności przemysłowej (patenty, wzory użytkowe i przemysłowe również znaki towarowe), w tym dodatkowo nabywanie.

Kategoria: Prawo autorskie
Dodany: 2020-02-11
Komentarze: 1

Zobacz więcej ...

Copyright © 2019 Rozbj drogowy jako